MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 6743440
nr 674 3440
Stolar
Ett par, 1880-tal, ek
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 december 2010
kl 17:58:48
19/12 04:39:04